Oferta

Jako producent różnego rodzaju zbiorników przemysłowych stawiamy na wytrzymałe, solidne materiały, a także sprawdzone technologie. Naszą specjalnością są zbiorniki magazynowe oraz magazynowo-procesowe z tworzyw sztucznych. Znajdują one zastosowanie m.in. w magazynowaniu mediów trujących i żrących, a także w procesach mieszania nawozów chemicznych, chemii kosmetycznej czy też gospodarczej i więcej.


Dokładamy wszelkich starań, by dostarczyć Państwu zbiorniki magazynowe, które będą nie tylko funkcjonalne, ale i bezpieczne. Dlatego też oferujemy kompleksowe usługi, na które składa się:

  • sporządzenie projektu
  • wykonawstwo
  • dostawa
  • montaż

Wykonamy, dostarczymy i zamontujemy nie tylko wszelkiego rodzaju zbiorniki przemysłowe, ale też aparaty technologiczne, kształtki systemów wentylacyjnych oraz wanien trawialniczych, a także inne nietypowe konstrukcje z termoplastycznych tworzyw sztucznych. Sporządzając projekt, uwzględniamy nie tylko oczekiwania i życzenia klienta, ale także inne czynniki jak na przykład przeznaczenie produktu. Dbamy również o wyposażenie pojemników magazynowych według indywidualnego zapotrzebowania w takie systemy jak pomiar poziomu, sygnalizacja wycieku, pomiar przepływu, zawory odcinające i nie tylko. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że zaproponowane rozwiązanie będzie w 100% spełniało swoje przeznaczenie i zapewni sprawną oraz bezpieczną pracę w różnych gałęziach przemysłu.


Zajmujemy się także wykonawstwem w pełnym zakresie rurociągów instalacji technologicznych z termoplastycznych tworzyw sztucznych, jak również żywic wzmacnianych za pomocą włókna szklanego.


Zapewniamy, że proponowane przez nas konstrukcje przemysłowe oraz inne sprostają Państwa wysokim oczekiwaniom zarówno co do jakości, jak i ceny. Dlatego oferujemy Państwu w pełni bezpieczne rozwiązania. Nasze kompetencje potwierdzają m.in. uprawnienia do wytwarzania zbiorników bezciśnieniowych i niskociśnieniowych do materiałów trujących lub żrących, a także do materiałów ciekłych zapalnych nadane przez Urząd Dozoru Technicznego.


  Uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego 

Zbiornik magazynowy z podwójną ścianką
typ Z-DP-PS (W)

Przeznaczony do magazynowania substancji żrących oraz trujących zbiornik magazynowy z podwójną ścianką typ Z-DP-PS (W) wykonany jest z polipropylenu PP bądź też polietylenu PE. Zbiornik zasadniczy jest umieszczony wewnątrz zbiornika wychwytującego stanowiącego jego zabezpieczenie w przypadku jego rozszczelnienia. W zależności od indywidualnego zapotrzebowania pojemnik ten może być wyposażony w dodatkowe urządzenia usprawniające pracę jak np. sygnalizacja wycieku, pompa dozująca, pomiar przepływu, zawór odcinający i więcej.

Zbiornik magazynowy
typ Z-DP-PS

Bezciśnieniowy, stojący zbiornik magazynowy typ Z-DP-PS z tworzyw sztucznych przeznaczony jest do magazynowania kwasów, ługów i innych substancji niebezpiecznych (mediów trujących bądź żrących). Przy jego projektowaniu uwzględniamy współczynnik bezpieczeństwa S>2, a także żywotności 10-50 lat. Wykonany jest z polietylenu PE lub polipropylenu PP i może być wyposażony w zawory odcinające, sondy pomiarowe, poziomowskaz pływakowy, zawory regulacyjne, sygnalizatory wycieku czy też urządzenie do pomiaru przepływu.

Zbiornik magazynowo-procesowy
typ Z-DS-PS

Zapewni bezpieczną, zautomatyzowaną pracę w wielu gałęziach przemysłu. Zbiornik magazynowo-procesowy typ Z-DS-PS to stojący, okrągły pojemnik bezciśnieniowy o pojemności nominalnej do V=20 m3, a także współczynniku bezpieczeństwa S>1,3 i żywotności 10-50 lat. Do jego produkcji wykorzystujemy trwałe, solidne tworzywa sztuczne jak polipropylen PP lub polietylen PE. Na specjalne życzenie klienta możemy zainstalować w nim dodatkowe wyposażenie jak sondy pomiarowe, zawory regulacyjne, odcinające i inne.

Zbiornik magazynowo-procesowy
typ Z-DP-PP

Dzięki wykonaniu z solidnych tworzyw sztucznych jak polipropylen PP czy polietylen PE zbiornik magazynowo-procesowy typ Z-DP-PP charakteryzuje się żywotnością aż do 50 lat. Jest to stojący, okrągły, bezciśnieniowy pojemnik o pojemności do 50 m3. Możliwe jest również zamontowanie wewnątrz mieszadła do magazynowanego medium. Bezpieczne użytkowanie i pracę w ruchu automatycznym zapewni dodatkowe wyposażenie w postaci m.in. sygnalizatora wycieku, zaworów odcinających oraz regulacyjnych, pomp dozujących i więcej.

Zbiornik magazynowo-procesowy
typ Z-DS-PP

Znajduje zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu przy mieszaniu chemii gospodarczej oraz kosmetycznej, a także nawozów sztucznych. Zbiornik magazynowo-procesowy typ Z-DS-PP wykonany jest z wytrzymałych tworzyw sztucznych (polietylen PE bądź polipropylen PP) i posiada żywotność od 10 do 50 lat. Charakteryzuje się okrągłą, stojącą konstrukcją z możliwością zamontowania zarówno mieszadła, jak i sondy pomiarowej, poziomowskazu pływakowego, zaworów odcinających i innych urządzeń usprawniających pracę.

Prostokątne zbiorniki
magazynowo-procesowe

Wykonane z tworzyw termoplastycznych prostokątne zbiorniki magazynowo-procesowe umożliwiają bezpieczne przechowywanie, jak i mieszanie substancji chemicznych o różnych właściwościach i przeznaczeniu. Do ich produkcji wykorzystywany jest m.in. polietylen PE czy polipropylen PP, natomiast ścianki wzmocnione są specjalnymi konstrukcjami usztywniającymi. W zależności od zapotrzebowania pojemnik może zostać wyposażony w mieszadła, pokrywę, sygnalizator wycieku, sondy pomiarowe, dozujące pompy i inne urządzenia.


LECH-PLAST sp. z o.o.
ul.Bielika 18 ; 44-114 Gliwice

biuro: ul. Polska 4; 47-143 Zimna Wódka

NIP: 6312548283 , Sąd Rejonowy w Gliwicach,
X Wydział Gospodarczy KRS:0000885524
Kapitał zakładowy: 400.000,00 zł.

tel/fax: 32/ 459 80 53
informacja techniczna:
tel.: 604 826 202
e-mail: biuro@lech-plast.com.pl